Gizli İnstagram Hesaplarını Görme – iOS ve Andorid

  • Adilweb
  • Teknoloji
  • 02.06.2021
  • 191 Görüntülenme

Tüm dünya genelinde 1 milyara yaklaşan kullanıcı sayısı ile İnstagram, günümüzde dünyada en çok tercih edilen sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. Son derece güçlü ve avantajlı özellikleri kullanıcılarına vadeden platform, aynı zamanda sahip olduğu araçlarla güçlü bir etkileşim ağı da açmaktadır. Uygulamanın gizli hesaba ya da profile sahip olabilme gibi özellikleri ise kullanıcılarda yüksek düzeyde merak dürtüsünün oraya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu kapsamda İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi ya da uygulaması gibi araçlar aracılığıyla gizli hesaplara erişim sağlanmak günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelir.

Gizli İnstagram Hesabını Görme iOS

Başlangıç olarak profilini diğer İnstagram kullanıcılarına kapatmış olan kullanıcıların profillerini görebilmenin temel olarak iki farklı yöntemi olduğu belirtilmelidir. İnstagram’da kapalı hesapları görme uygulaması ya da sitesi olarak ikiye ayrılabilecek bu yöntemlerin dışında organik herhangi bir yöntem kullanılarak platform içerisinde diğer kullanıcılara kapatılan profillere erişim sağlamak mümkün değildir.

Gizli İnstagram hesabı görme iOS cihazlar için özel olarak üretilmiş uygulamalara ev sahipliği yapmaktadır. Söz konusu uygulamalar çoğunlukla üçüncü parti yazılımlardan oluştuğundan burada çok ciddi güvenlik zafiyetlerinin oluşması olasıdır. Dolayısıyla İnstagram’da kapalı hesabı görme uygulaması indir seçeneği aracılığıyla indirilen uygulamaların önemli ölçüde güvenlik zafiyeti içerebileceği akıldan çıkarılmamalıdır.

Gizli İnstagram Hesabını Görme Android

iOS cihazlar için özel olarak geliştirilmiş İnstagram’da kapalı hesabı görme uygulaması gibi yazılımların muadili olan başkaca üçüncü parti yazılımlar da yine Android cihazlarda aynı işlevin yerine getirilmesini sağlar. Belirtilmiş olduğu gibi bu tarz yazılımlar önemli ölçüde risk içerdiği gibi aynı zamanda hesapların çok ciddi zararlar görmesine de sebep olabilir.

Dolayısıyla İnstagram kapalı hesap görme uygulaması indir seçeneği kullanılarak, bu tarz bir yazılımın indirilmesi halinde uygulamanın genel mahiyetine ve indirildiği adrese yeteri kadar özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda belirtildiği üzere çok ciddi sorunların ortaya çıkması olasıdır. Söz konusu uygulamaların üçüncü parti korsan yazılımlar olduğu ve çoğunlukla zararlı içeriklere gebe olabileceği kesinlikle akıldan çıkarılmadan hareket edilmelidir.

Adil Web

Adil Web

Yazılım konusunda bilgim dahilinde ihtiyaç duyan herkese destek vermek ve yazdığım scriptleri ücretsiz olarak dağıtmayı planlamaktayım.

Bu konuya Henüz Yorum yazılmamıştır.

Yorum Yazın

Adilweb

Kapatmak için Esc Basınız.